Hiba

Meglepő döntetlen Dunaújvárosban (frissítve)

- 2012. október 24. szerda, 17:27

Sokba kerülhet ez még..

Gyenge játékkal, szánalmas játékvezetőkkel, döntetlen a 11. helyezett Dunaújváros otthonában.

2012/2013. NBI 7. forduló

2012. október 24. 18:00
Helyszín: Dunaújváros, Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 300 fő
Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária

Dunaújvárosi Kohász KA – FTC-Rail Cargo Hungaria 31-31 (15-16)

Dunaújvárosi Kohász KA: Knezovics, Bódi 5, Kővári 4, Takács F. 6, Takács D. 3, Vadász, Ferling 8 Csere: Orbán 1, Gera 2, Berta, Sánta 2, Gáspár Edző: Mátéfi Eszter

FTC-Rail Cargo Hungaria: Abramovich, Kovacsicz 5, Szamoránsky 2, Cifra 1, Tomori 7, Szucsánszki 7, Vérten Csere: Pastrovics, Such, Szekerczés 1, Dajka 1, Zácsik 6, Deáki, Szarka 1 Edző: Elek Gábor

Hétméteresek: 5/1 ill. 2/2
Kiállítások: 16 ill. 14 perc

Az eredmény alakulása: 5. perc (1-3) 10. (3-5) 15. (7-9) 20. (8-11) 25. (13-15) 30. (15-16)
35. (19-17) 40. (22-19) 45. (26-24) 50. (28-28) 55. (29-29) 60. (31-31)

A mérkőzés elején négy góllal elhúzott ellenfelétől a Ferencváros, amikor is a hazaiak vezetőedzője Mátéfi Eszter időt kért. (1-5) Ez segített a Dunaújvároson, hiszen a tizennegyedik percben már döntetlenre állt a találkozó. (7-7) Ekkor ismét megrázta magát a Fradi és a huszadik percig tartotta is előnyét. (8-11) A Dunaújváros nagy akarattal játszott és az utolsó percben ismét egyenlítettek Ferlingék. A félidei, egygólos zöld-fehér előny egy indítást követő Szarka gólnak volt köszönhető.

A második játékrészt nagyon rosszul kezdte az FTC. Tíz perc elteltével már hárommal vezetett a hazai gárda. (22-19) Ekkor Elek Gábor időt kért és visszahozta kezdősorát. A mérkőzés ezen szakaszában nagyon hullámzó volt a csapatok teljesítménye. Egyszer az egyik, majd a másik fél vezetett egy-két góllal, de ezt egyikük sem tudta megtartani. Az 57. percben kettővel vezetett a zöld-fehér csapat, így a véghajrára úgy tűnt, önmagára talál a Fradi. (29-31) Ez végül nem sikerült. Az utolsó újvárosi, egyenlítő találatot végül Bódi szerezte időntúli hétméteresből, beállítva ezzel a 31-31-es végeredményt.