Hiba
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 64

Böhn bő keretet hirdetett az Eb-re - 9 ferencvárosi a keretben

- 2012. november 06. kedd, 09:06

Az elmúlt évekhez hasonlóan ezúttal is mi adjuk a válogatott gerincét.

Karl Erik Böhn szövetségi kapitány kijelölte a magyar női kézilabda-válogatott 28 fős bő keretét a szerbiai Európa-bajnokságra (2012. december 4-16.). A listán szereplő játékosok közül kerül ki az a tizenhat kézilabdázó, akik helyet kaphatnak a decemberi kontinensviadalom részt vevő nemzeti csapatban. A torna előtt a szűkített keret november végén Kijevben szerepel a Turcsin-kupán.  

A BŐ MAGYAR EB-KERET

Kapusok: Herr Orsolya (Győri Audi ETO KC), Kiss Éva (Siófok KC Galérius Fürdő), Pastrovics Melinda (FTC Rail Cargo Hungaria), Triffa Ágnes (Váci NKSE)

Jobbszélsők: Bódi Bernadett (Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia), Kovacsicz Mónika (FTC Rail Cargo Hungaria), Orbán Adrienn (Győri Audi ETO KC),

Jobbátlövők: Kovács Anna (ÉTV Érdi VSE), Planéta Szimonetta (Veszprém Barabás Duna Takarék KC), Rédei-Soós Viktória (Győri Audi ETO KC)

Irányítók: Bogdanovics Annamária (Siófok KC Galérius Fürdő), Görbicz Anita (Győri Audi ETO KC), Kovacsics Anikó (Győri Audi ETO KC), Szucsánszki Zita (FTC Rail Cargo Hungaria), Temes Bernadett (Hypo Niederösterreich, osztrák), Triscsuk Krisztina (Fehérvár KC)

Beállók: Cifra Anita (FTC Rail Cargo Hungaria), Szabó Valéria (Zvezda Zvenyigorod, orosz), Szamoránsky Piroska (FTC Rail Cargo Hungaria)

Balátlövők: Bulath Anita (Viborg HK, dán), Deáki Dóra (FTC Rail Cargo Hungaria), Klivinyi Kinga (Váci NKSE), Szekeres Klára (ÉTV Érdi VSE), Szűcs Gabriella (HC Zalau, román), Tomori Zsuzsanna (FTC Rail Cargo Hungaria), Zácsik Szandra (FTC Rail Cargo Hungaria)

Balszélsők: Vérten Orsolya (FTC Rail Cargo Hungaria), Vincze Melinda (ÉTV Érdi VSE)

NŐI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, SZERBIA
Az Európa-bajnokság csoportbeosztása:
A-csoport (Belgrád): Norvégia, Ukrajna, Csehország, Szerbia)
B-csoport (Nis): Svédország, Franciaország, Dánia, Macedónia
C-csoport (Újvidék): Horvátország, Németország, Magyarország, Spanyolország
D-csoport (Vrsac): Románia, Montenegró, Oroszország, Izland
 
A C-csoport programja:
December 4.:
18:15 Németország–Spanyolország
20:15 Horvátország–Magyarország
December 5.:
18:15 Spanyolország–Horvátország
20:15 Magyarország–Németország
December 7.:
18:15 Magyarország–Spanyolország
20:15 Horvátország–Németország

(nso.hu)

Copyright (C) 2010 FradiMob.hu - | Minden jog fenntartva