Hiba
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 64

Döntőben a csajok

- 2012. április 27. péntek, 17:32

Bejutott a bajnokság döntőjébe az FTC-Rail Cargo Hungaria, miután a második mérkőzésen is legyőzte a Siófok csapatát.

2011/2012 NBI rájátszás
elődöntő, 2. mérkőzés
Helyszín: Beszédes J. Ált. Isk. (8600, Siófok Szépvölgyi u. 2.)
Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter Dr.
2012.04.27. 18:00
Siófok KC-Galerius Fürdő - FTC-Rail Cargo Hungaria

Az eredmény alakulása: 3-3; 5-5; 7-5; 7-7; 11-8; 12-11; 14-11; 14-13; 14-16; 15-17; 16-17 (30. perc) 16-18; 18-22; 20-25; 21-27; 23-28; 25-29; 26-30; 30-33

Az első félidő elején fej-fej mellett haladtak a csapatok. A Ferencvárosból Zácsik Szandra volt többször eredményes, míg a túloldalon Herr Orsolya a kapuban mutatott be bravúrokat.
11-8-as állásnál Elek Gábor edző időt kért.
Szucsánszki Zita két, illetve Szamoránsky Piroska egy találatának köszönhetően 12-11-re zárkózott fel a csapat.
12-11-nél a Siófok edzője Imre Vilmos kért időt.
A 21. percben kiállították Cifra Anitát. A hazaiak éltek az emberelőnnyel, és góllal fejezték be támadásaikat, így a 23. percben ismét hárommal vezettek.
Pastrovics beállt, majd Zácsik, Kovacsicz, Szádvári találatokkal egyenlített a csapat öt perccel az első játékrész vége előtt, Szamoránsky találatával pedig át is vette a vezetést. Harminc percnyi játékot követően egygólos előnnyel várhatta a folytatást az FTC-Rail Cargo Hungaria.
A második félidő Szucsánszki találatával és Pastrovics védéseivel kezdődött, így tartott előnyét a Ferencváros. A támadásaikat magabiztosan fejezte be a csapat, és a védekezés továbbra is stabil maradt, melynek köszönhetően öt góllal elhúztak Tomoriék. Ekkor Imre Vilmos kikérte idejét.
Elek Gábor a 40. percben pályára küldte Deákit, Zsivkovicsot és Such Nellit.
A 49. percben, 25-29-es állásnál Elek Gábort piros lappal kiállították.
A hosszú, percekig tartó gólcsendet először Szepesi, majd a zöld-fehérektől Zácsik hetese törte meg, így alakult az állás 26-30-ra.